Hakkında

şu bloglarda da bi göz gezdirin tavsiyesinde bulunacağım

http://sexyhuri.blogspot.com/
http://allahyokdinyalan.wordpress.com/
http://muslumanlara100soru.wordpress.com/
http://muslumanateist.wordpress.com/

Türkiye’deki aydın, humanist ve seküler kesim olarak hedefimiz internette sesimizi duyurmak.

Advertisements

14 responses to “Hakkında

 1. “Türkiye’deki aydın, humanist ve seküler kesim olarak hedefimiz internette sesimizi çıkarmak.”

  Bu cümle yanlış olmuş dostum. “sesimizi çıkarmak” değil “sesimizi duyurmak” olmalıydı. 🙂

 2. u mugs who the f u thınk u r u dı.k head suck ur mum f ıng gays

 3. fınd me on face sokullu arıf pasa

 4. dinsiz imansız halsiyetsiz namussuz orospu çoçuğu. evet evet sen bakma öyle yüzüme pezevenk gibi. Senin ananın amını papatya gibi yolarlar. Senden izler kalırsın öyle. Senin ananın zambak amına kafanfil sokarlar konuş sen öyle devam et. Senin gibi sikilmelik soysuz orospu evlatları olmasa bize eğlence çıkmaz. Devam et anasını bacısını saç saça bağlayıp amına yımruğu çaktığımın oğu seni.

 5. efendimiz hakinda iftira niteliginde kendi hasta ruhlarinzdan kustugunuz butun a cirkinliklerden cahillikden efendimiz munezehtir o sizin hic tanimadiginiz belkide malesef taniyamadigniz bir abidedir hz adem onun isminin hurmetine affedilmistir hz isa onu mujdelemisdir hz ibrahim onun kendi neslinden gelmesi icin dua etmistir o yoken insalar kiz cocuklarini gomuyor kadilari esya gibi kulanip atiyor zengin fakiri eziyor guclu gucsuzu paraliyor hak ve hukuk sadece zenginler icin uygulaniyordu insalar tasstan yaptiklari putlara tapiyolardi.o savasta esir aldigi esirlere daha hic gorulmemis muamelde bulunuyor onlari okuma yazma ogretme karsiligi serbes buraktiriyordu o amcasini sehid eden vahsiye dahi merhemetliydi
  o cocuklari sever onlarin hatrini sorardi su moder dedihmiz cagda bile bu davranislari sergileyen yok iken siz nasil gafil bir bakisla efendimize boyle zavalican seyleri soleyebilirsiniz.bu sizin ona karsi nasil bir cinet halinde oldugunu gosteri siz bu sekilde oldukca sadece zavalisiniz zavali

 6. ahaha, oh wow.
  ebin ebin :DDDD

 7. Cehennemin ateşinin inanılmaz elem ve ıztırabını okudukça, acaba bunu hakedenler nasıl bir yapıya sahiptirler ve niçin? diye merak ederdim.
  İşte cevabım burada! Bu sitedeymiş!

  Bir göz nimetinin bile şükrü ifa edilemeyecekken, her nefesle yeni bir hayat bahşedene bunca saygısızlık mutlaka cevabını bulacaktır.

  Eğer çok lazım değilse birader şu gözlerinden birisine talibim, ne kadara satarsın? Fiyat hususunda açık çek vereyimde sen yaz istediğini….

  • cehennem diye bir yer yok. muhammed seni kandırmış.

   • gidince görürsünüz var mıymış yok muymuş. birde var olma ihtimalini düşünsenize o zaman ne yapacaksınız???? son pişmanlık fayda etmiyor bari bu sözü duymuşsunuzdur ve gerçekliğini bilirsiniz.Çok şükür ki zalimler için cehennem var ve hak. ya ölümü de düşünmezsiniz siz. nasıl ölüyorsunuz çok merak ediyorum, Ruhlarınız ne oluyor, kim alıyor o ruhlarınızı. madem Allah yok, din yok seni yaradan yok sen öylesine oldun ölmeyide ver. buna bir çare bulamadın mı. bence en kısa zamanda bir çözüm bulmalısınız yoksa cehennemi boylayacaksınız ,nicelerinizin boyladığı gibi.

   • ne cennet var ne cehennem. ruhlar, melekler, cinler, bunlarda batıl inançlardan kalan mitler.

 8. İslam Peygamberi “Bütün peygamberler baba bir ana ayrı kardeştir” sözünden ne anlaşılıyor ya/da ne anlaşılmıyor?

 9. ADİLER ALLAH BELANIZI VERSİN

 10. Mehmet Mustafa Erdoğan

  benim anlamadığım ya 4 tane büyük kitap gelio ve onların yanında küçük kitaplarda gelio ve hepsi birbirini doğruluyo . sadece emirler ve haram kılınan şeyler değişiyo .sen bunların aralarında asırlar olmasına rağmen birbirini doğrulamasını nasıl açıklıyorsun . yada şu dünyada bana kendiliğinden olan bişey göster ? sen kendiliğinden mi oldun ? ilk canlı kendiliğinden mi oldu ? inancın olmadıktan sonra neden yaşıyorsun ? amacın ne ? sex mi ? yemek yemek mi ? çok para mı ? ne yani ne ? ama biliosun ki bunlar bi gün gelio bitio. ve bi bakıosun ki ömürün sonuna gelmişssin hiç bişey kazanmadan eli boş olarak gömüyorlar seni .. aldığın zevkler , kazandığın paralar , yediğin yemekler .. hepsi toprak olup gidiyor . boş yani .. ama yalan dahi olsa bu dine inansan .. seni kandırıyo dahi olsalar bunu tam yürekten kabul etsen .. söyle ne kaybedersin ? namaz kıldın diye zaman mı kaybedersin ? zina edemedin diye ne kaybersin ? zaten sonunda elinde hiç bişey kalmıyo ki .bu dünyaya ait herşeyin bitio . bunda hemfikiriz. elbetteki dediklerimi kabul etmiceksin. saçmalıyor diceksin . ama ben senin içinde hayır dua ettim . inşallah Allah kalbini açar doğru yolu gösterir sana . doğru yolu bulduğundada bu yazdıklarından ve söylediklerinden pişman olman senin tövben olur . ve hiç bişey üzerinden cezalandırılmazsın inşallah. islamiyet insanlığı öğretir . insan olmayı öğretir. sen duygularına hükmedebilir misin ? acıktığında yemek yeme bakalım ? şehvetlendiğinde kendini durdur bakalım ? öfkelendiğinde sus bakalım ? yapamazsın . çünkü seni aklın değil duyguların yönlendiriyor . ama müslümanlık nefsine engel olmayı şart kılar. senin gözünde kötülük gözlüğü var öyle görüyorsun . siyah gözlük takan siyah görür arkadasım . neyse hadi güzelleşmen dileğiyle inşallah. hoşçakal

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s